سلام سلام.

دیگه خیلی تکراریه که از شرمندگی هام و عذرخواهی هام بنویسم اما باور کنید خیلی دلم براتون تنگ شده. و از طرفی هم واقعا دلم می خواد خاطرات پسرکم رو برای خودش ثبت کنم هرچند که نمی دونم امیدی هست پسرکم یک روز بتونه به زبان مادری اش بخونه یا نه.

بگذریم.

پویان گلم امسال یعنی دقیقا 26 روز دیگه (هفتم آگوست) وارد مدرسه می شه و رسما از یک بچه مهد کودکی به یک شاگرد مدرسه تغییر عنوان می ده و از این بابت بسیار خوشحال و خرسنده. وقتی هم کسی ازش می پرسه مدرسه می ری یا مهدکودک؟ بادی به غبغب می اندازه و می گه من دیگه شش سالم شده، امسال می رم مدرسه. 

راستش دو سال اخیر تو مهدکودک خیلی به پویان خوش گذشت چون تونسته بود برای خودش دوستان ثابتی پیدا کنه و یه گروه خیلی بامزه از چهار پسرک شیطون با ملیتهای متفاوت رو باهم تشکیل بدن. پویان ایرانی، رحیم پاکستانی، ایلکای دورگه آلمانی و ترک و نیکو پسرک آلمانی البته گاهی هم لوکاس آلمانی هم قاطیشون می شد اما اون 4 تای اولی پای ثابت گروه بودن و هر 4 تاشون هم در یک مدرسه ثبت نام شدن و البته نیکو امسال کلاس دوم خواهد بود و پویان و رحیم و ایلکای هم در یک کلاس. 

موقع ثبت مان مدرسه خانم مدیر از پویان و البته از همه بچه ها پرسیده بود که بهترین دوستت کیه و می خوای باهاش تو یک کلاس باشی یا نه که بدین ترتیب همه اشون باهم افتادن همینطور لوکاس هم با این سه تفنگدار تو یک کلاس افتاده خدا به داد معلمشون برسه. 

الان هم که در تعطیلات تابستونی به سر می برن پویان تقریبا هر روز می پرسه که چند روز دیگه مونده تا من به مدرسه برم؟ و البته ارتباط این دوستان توتعطیلات اصلا قطع نشده و مخصوصا با ایلکای مرتب در رفت و آمد به خونه همدیگه هستن.

هفته گذشته هم جای همگی خالی من و پویان دو نفری با قطار رفتیم مونیخ خونه شیرین جون دخترخاله پویان و اونجا پویان برای اولین بار شقایق جون، دخترخاله اش رو دید که بعد از هشت سال تونست از امریکا بیاد اینورا و چشممونو روشن کرد. و پویان و شقایق تو این یکهفته تا تونستن آتیش سوزوندن. خیلی به پویان خوش گذشت و همینطور به من و البته که حسابی هم به شیرین جون و باوند جون زحمت دادیم اساسی.

من یادم رفته چطوری می تونم تو وبلاگ عکس بذارم و نمی دونم از چه سایتی می تونم عکس بذارم که تو ایران نمایش داده بشه. انشاالله پست بعدی رو کمی مصورش می کنم.

دوستتون داریم خیلی زیاد

راستی رمضان مبارک و التماس دعا