سلام سلام. ما از خونه جدید می نویسیم.

بالاخره اسباب کشی ما به سرانجام رسید. البته فقط قسمت کشیدنش و هنوز مشفول چیدمان وسایلیم که البته به لطف پویان خان حالا حالاها کار داریم. پسرکم پا به پای مامانش کار می کنه. بدین ترتیب که من دو تا کشو می چینم و تا به سومی برسم پویان جونی دو تای اولو خالی می کنه. من کمد پویانو می چینم و می رم تو اتاق خودمون تا کمدو بچینم پویان رفته سر کمد خودش و کلشو پیاده کرده. تا کمد پویانو برگردونم به حال اول پویان ترتیب آشپزخونه رو داده و... تازه گل پسرم سرعتش از مامانش خیلی بیشتره چون زمانهایی رو هم که من به آشپزی و شستشو و آویزون کردن لباسای شسته شده و کارای روزمره می گذرونم پویان ترتیب بقیه کمدا و کابینتا رو می ده. خلاصه فکر کنم با این حساب ما یه دو سه سالی خونمون قیافه اسباب کشی داشته باشه. تازه دو روز یعنی روز قبل از اسباب کشی و روز اسباب کشیمون پیش خاله شهره اش (دوست خیلی خوبم) بود که واقعا ازش ممنونم که در کمال محبت و معرفت پذیرای این شیطونک کوچولو شد. یکی دو روز قبل از اسباب کشی هم خونه دخترعموش سحر جون بوده که کلی بهش خوش گذشته.

البته خونه جدید خیلی از قبلی بهتره. جای بازی برای پویان جون خیلی بیشتره و خونه خیلی نورگیریه و خلاصه خیلی دوستش می داریم برعکس خونه قبلی که هیچوقت به دلم ننشست و به دو سال نرسیده ترکش کردیم. پویانی که از دو هفته قبل چند قدمی برمی داشت اینجا حسابی راه افتاده و مثل آدم آهنی راه می ره. همچینم راه افتاده که تازه صندلیشم با خودش می کشه یا حتی گاهی صندلی پلاستیکیشو رو سرش بلند می کنه. در شمن پویانی روز پنج شنبه سیزده تیر اولین جمله کاملشو به زبون آورد: به به بده. موقع غذا خوردن هی با لحن آهنگین این جمله رو براش تکرار می کردم: به به بده به به بده بده بده. که پویانم حسابی یاد گرفته  حالا تا می بینه تو آشپزخونه مشغول پخت و پزم هی تکرار می کنه که: به به بده. بده بده. بغل

بگذریم. ما همچنان مشغولیم و بینابین کارا یه سری هم به دوستامون می زنیم. شنبه هم به کل کارا رو تعطیل کردیم و تو این هیر و ویر رفتیم یه پارک بازی خیلی خوب و کلی خوش به حالمون شد. حالا سر فرصت عکساشو می ذاریم. آخر هفته میریم هلند پیش خواهرزاده هام و هفته آینده هم می ریم دانمارک. بعدشم خیال داریم برای ماه رمضان انشاالله یه سفر بریم ایران. امیدواریم تا اونموقع کارامون تموم شده باشه.

فعلا تا بعد.

دوستتون می داریم.