و حالا یه روز خیلییییییییی قشنگ

بله بله، مثل همیشه خاله حدیث گلمون خبر رو قبل از خودمون دادن.

به تاریخ ایران دیروز و به تاریخ آلمان امروز تولد گل پسر خونمونه (این اختلاف در سالهای کبیسه پیش میاد).

عسلک من امروز پنج ساله شد و گرچه باباجونش کنارمون نیست اما من و خواهراش سعی می کنیم امروز رو یک روز قشنگ براش بکنیم.

قرار بود امروز همه بچه های گروهشون در مهد کودک (18 بچه) با مربیهاشون به خونمون بیان که به دلایلی نشد و من امروز کیک تولدشو به مهد بردم تا اونجا با هم جشن بگیرن. کیک رو هم خود شازده Angry Bird سفارش داده بود که در دقیقه نود تغییر عقیده داد و خواست که سپایدرمن باشه.

3 تا از دوستای مهدشم که خیلی با هم جورن دعوت کرده که من بعد از ظهر با پویان از مهد برشون دارم و با خودم بیارم خونه تا همراه خواهرا و آرمین جون و کیمیا جون دوستای دیگه پویان با ماماناشون که دوستای خوب خودم هستن جشن بگیریم.

از احساسم از این روز هرچی بگم کم گفتم. امروز سالگرد روز مبارکیه که خداوند منو لایق مادر شدن دونست و به این افتخار که مادر یک پسر باهوش و مهربون و بسیار باانرژی بشم نایل کرد. یاد روزهای قشنگ بارداریم که هدیه خدا رو در بطن خودم پرورش می دادم و شب و روز با هم بودیم و نفسمون به نفس هم بسته بود، همه وجودمو از شادی و شکرگزاری از خدای مهربون سرشار می کنه.

امروز علاوه بر تولد پویان روز جهانی کودک هم هست که من و پویان از همین جا این روز قشنگ رو به همه دوستای گل پویان تبریک می گیم.

خاله حدیث عزیز باز هم ممنون از لطف بی کرانت. دوستت داریم هزارتا هزار هزار هزارتا....

/ 32 نظر / 81 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیایش

تولدت مبارک اقای اقایان[قلب]

مامان هیژا

5 ساله شدن پسرت مبارک. امیدورام همیشه خبرای خوب باشه و شما هم بنویسن

سلیم

صص

سلیم

سلام خوبی؟ وبلاگ زیبایی داری از خوندنش لذت بردم دوست داشتی به من سری بزن خوشحال میشم موفق باشی [گل]

سلیم

سلام خوبی؟ وبلاگ زیبایی داری لذت بردم خوشحال میشم به منم سری بزنی موفق باشید [گل]

زینب

سلام سوالات جنسی و.... را بپرسید یا یک پست کامل براتون میذارم یا جوابتون را در وبتون میدم هفته ای یک بار یک دکتر مخصوص را به وبم دعوت میکنم تا جوابتون را یک دکتر بده که همه ی مسائلتون حل بشه منتظر حضورتون در وبم و نظر دادن درباره ی مطالب هستم و همچنین پرسیدن سوالاتون تا در مقابل دکتری که دعوت میکنم شرمنده نشم معلوم نیست چه روزی در هفته دکتر به وب میاد تا چوابتون را بده پس منتظر سوالاتون هستم از یک دکتر مربوط به سوالتون دعوت میکنم تو هفته یک بار میاد به وبم و سوالاتون را جواب میده پس چون من این هزینه را کردم و این خانم دکتر هم وقت گذاشته کوچک ترین سوالاتون را بپرسید و استفاده کنید

شیرینی نوروزی

سلام دوست عزیزم خوشحال می شوم از شیرینی های نوروزی دیدن فرمائید[گل] http://www.facebook.com/pages/Shirini-nouroozi/162597463893776