بهاری غم انگیز

سلام به همه دوستای خوب خودم و پویان.

مطلب امروزمون عنوان قشنگی نداره. بهار همیشه فصلی پر از زیبایی و طراوت و شادابی است. اما دو سه سالی هست که بهار روزگار ما شروع می شه با غصه و غم و اضطراب. یه سال فوت پدرم، یه سال مریضی شدید مادرم و امسال بیماری شدید مامانی سرور پویان (مادربزرگ پدری اش) که با یه تنگی نفس ساده در ایام نوروز شروع شد و به ایست قلبی در هواپیما و کمای مصنوعی در بیمارستان و نهایتا فلج مغزی در اثر نرسیدن اکسیژن به مغز منتهی شده.

چقدر متنفرم از نوشتن مطالب غم انگیز در دفتر خاطرات پسر گلم اما نوشتنم فقط و فقط به خاطر توجیه بدقولی ام برای دوباره نوشتنه. به قول مامان گل دوقلوهای ناهمسن نشد که بشه شروعی دوباره.
مامانی سرور الان در بخش سی سی یو بیمارستان هامبورگ بستری هستند و با چشمهای باز بچه ها شونو نمی بینند و با گوشهای باز صدای هیچ کدوممونو نمی شنون.

انقدر گفتنی از پویانم داشتم که تو خاطراتش ثبت کنم اما الان ذهن همه ما فقط مشغول مامانی و عمو مسعود پویانه و التماس دعا داریم از همه شما دوستای گلمون که همیشه اینجور مواقع مایه دلگرمی مون بوده و هستید.

بهارتون سبز و شاداب و پر برکت

/ 16 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلی

عزیزم از ته دل دعا می کنم براتون....

مامانشون

سلام عزیزم چه خبر حال مادر بزرگ پویان جون چطوره؟انشاءا... به حق صاحب اینروز خدا شفای کامل عنایت کنه[گل] اومده بودم روز تولد حضرت فاطمه س و وز مادر و زن رو به شما مامان مهربون و همسر نمونه تبریک بگم[ماچ][بغل][قلب]

افسانه من

عزیزم روز مادر مبارک[گل]

مانا و مانیا

سلام روزتون مبارک خاله جون [قلب][گل][گل][قلب] امیدواریم لحظه های نخواستنی توی زندگیتون کم و کمتر باشه و جاشو دلخوشیهای ماندگار بگیره.

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام دوست من فقط دعا می کنیم چون کاری نمی تونیم انجام بدیم ولی به دعا اعتقاد داریم خدا خودش بهترینها رو برای هرکس رقم می زنه [گل]

لیلی مامان یونا

سلااام روزت رو تنبریک میگم دوست من [قلب] حال مامانی سرور چطوره ؟ بهترن انشالله ؟

خانم اردیبهشتی

سلام آخی! چرا؟! چه دردناک! ان شاا... بهتر بشند پویانمون را ببوس[ماچ] حتما کل بزرگ شده[چشمک]

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام هربار با بیم و امید می آییم امیدوارم خوب باشید[گل]

مامانشون

[گل]سلام چه خبر حال مادربزرگ و عمو مسعود بهتره انشاءا...؟ دیباچه ی عشق و عاشقی باز شود دلها همه آماده ی پرواز شود با بوی معطر ماه رجب شور و شعف خدایی آغاز شود التماس دعا

اندریا

سلام به وب دختر خوشکل ما هم سر بزن خوشحال میشم لینکمون کنی